Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

09:00-17:00 - ПН-ПТ

online - цілодобово

Слава Україні! Героям Слава!

0
Мій кошик
Укр

LED лампочки для автомобіля

Які можуть знадобитися світлодіодні лампочки в авто

купити лампочки на автоЗастосування LED-технологій в системі освітлення транспортного засобу автоматично позбавляє вас від необхідності частої заміни комплектуючих. Пристрої світіння на світлодіодах не містять тендітної і чутливої ​​до перегорання нитки розжарювання, не перегрівається, як галогенка. Але необхідність купити лампочки на авто все ж виникає. Розберемося чому.

Заміна застарілих ламп прогресивними

Більшість сучасних авто вже з конвеєра укомплектовані світлодіодами в головній оптиці, в салоні, поворотниках, ДХВ, габаритах, підсвічуванні багажника та ін. Провести апгрейд системи освітлення завжди можна, якщо купити ЛЕД лампочки для авто відповідних параметрів. Ключовими при виборі будуть:

  1. Номінальна напруга - 3-32В (для легкових і вантажних моделей). Якщо є драйвер, лампа може бути універсальною, адже модуль адаптує напругу під номінальне значення.
  2. Тип цоколя світлодіодних пристроїв відповідає галогенним: H1, H3, H4, H7, HB3, HB4, Т5, Т10, BA9S і т.д. Для ближнього або дальнього світла актуальні лампи з такими цоколями H1, H3, H4, H7, H8, H9, H11, H16, 5202, 880, 881, H27, 9005, HB3, H10, 9006, HB4, 9012, H13, 9004, 9007. Світлодіод розташований у верхній частині, від відбивача фари світловий потік прямує вниз, чітко окреслюючи межі світлотіні (не сліпить зустрічку). Н4 - ближній / дальній (БіLED), в одній колбі 2 потужних ЛЕД-джерела. Габарити - Т10, Т15, Т20, Т25, BA9S тощо.
  3. Розміри. Для головної оптики обов'язково вибирайте лампи з якісним охолодженням (з радіаторами, вентиляторами), адже велика потужність передбачає активне виділення тепла.

Вихід з ладу ЛЕД-джерел

Виробник обіцяє тривалий ресурс, а нові світлодіодні лампочки автомобільні почали моргати, як стробоскоп вже через кілька місяців? Швидше за все, ви не дотримувалися рекомендації по їх установці. Строго визначена напруга - головна умова правильної функціональності світлодіода. Менше напруги подавати можна, але більше - ніяк. Для запобіганню негативного впливу стрибків напруги в бортовій мережі призначений драйвер, що підключається послідовно з діодами. Він або знижує подачу струму, або стабілізує його.

В підсвічування салону, в габаритні вогні, панель приладів, в поворотники найчастіше пропонують купити лампочки ЛЕД на авто невеликої потужності. І роль драйвера в них відведена простому резистору. Спрощена схема джерела світіння призводить до його більш швидкого виходу з ладу. Вбудований стабілізатор струму підвищує вартість лампи, але і ресурс її роботи теж.

«Симптоми» необхідності заміни світлодіодної лампи:

  • перегорання - настає, коли один ланцюжок діодів і один з них неробочий;
  • падіння яскравості - спостерігається, коли кілька світлодіодних ланцюжків і один з них виходить з ладу;
  • мерехтіння. Напівпровідниковий кристал не отримує стабільного живлення. Перша ознака його «вмирання».

Де придбати в Україні

LavrLed - Ваш надійний партнер в підборі якісних джерел світіння прогресивної конструкції. У каталозі Ви можете купити лампочки на авто різних моделей. У зовнішню оптику, в салон, для допоміжної підсвітки - світлодіодні модулі різного призначення, форм-фактора і розмірів точно знайдуться в широкому асортименті.

LED Лампа Ціна за лампу від
Т3-12V-1 діод-COB 10 грн.
T4.2-12V-1 діод-COB 10 грн.
T5B*8.5D-12V-1 10 грн.
Т10-12V-1 діод-СОВ 3 грн.

Ми подбали, щоб вибір ламп був для вас простим і зрозумілим. Зручний інтерфейс сайту покликаний полегшити навігацію по сторінках, сортування товару за заданими параметрами. Наші консультанти допоможуть вдало вибрати і купити авто лампочки, не перевищуючи вказаний вами бюджет. Доставка замовлень в Вінницю, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів.

► Коли необхідна заміна світлодіодної лампи?

Коли одна ланцюжок діодів і один з них неробочий, коли кілька світлодіодних ланцюжків і одна з них виходить з ладу або спостерігається мерехтіння.

► Де використовують LED лампочки для автомобіля?

У зовнішню оптику, в салон, для допоміжної підсвітки.

► Де купити LED лампочки для автомобіля?

LED лампочки для автомобіля можна купити в інтернет-магазині LavrLed.

Вгору