Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

09:00-17:00 - ПН-ПТ

online - цілодобово

Слава Україні! Героям Слава!

0
Мій кошик
Укр

LED (Лед) лампи HB3, H10, 9005

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Світлодіодні автолампи HB3, H10, 9005

Перехід на ЛЕД-технології - вірний крок на шляху економії ресурсів і високої безпеки руху. Лампа hb3 led позбавить вас від несподіваних ризиків поломки системи освітлення в найвідповідальніший момент, продемонструє відмінні експлуатаційні характеристики без особливих вимог від вас.

Загальна інформація про автолампами цоколя hb3

лампа hb3 ledМаркування НВ (1/2/3 ...) відповідає американським стандартам. Інсталюють ці джерела світіння в американські авто і в деякі японські. Добре led лампа hb3 справляється в ролі протитуманних вогнів, іноді в головній оптиці (дальнє світло).

Світлодіодні аналоги розроблені для ідентичної заміни застарілих галогенок або ксенону, тому їх параметри збігаються:

  • довжина 78,5мм;
  • діаметр 12,4мм;
  • висота модуля світіння (без цоколя) 55мм.

Це довговічне джерело світіння на основі напівпровідників, встановлених на алюмінієвій підкладці. Металевий корпус відводить тепло, до його властивостей підключається радіатор або кулер (активна система охолодження), спільно вони забезпечують оптимальну терморегуляцію ламп при максимальному навантаженні. Пластикові деталі оптики зберігають форму, не деформуються, не тьмяніють, адже на них немає температурного впливу.

Галогенні джерела HB3 - однониткові, тому світлодіодні аналоги запропоновані з одним рядом напівпровідників для забезпечення того ж світлового кордону і траєкторії поширення променя.

Особливості лампи Н10

Світлодіодне джерело для протитуманних вогнів характеризується інертністю до механічних впливів, температурних перепадів і складнощів експлуатації. З цоколем h10 лампи не реагують на циклічність виключення / включення, миттєво спалахують максимальною яскравістю, не вимагають часу на розпал, що позитивно відбивається на тривалості їх служби.

Мінімальне споживання енергії без втрати потужності світіння. ЛЕД-лампа не створює зайвого навантаження на бортову мережу, що веде до менших витрат енергії та низькій витраті пального. Економія проявляється і в відсутності експлуатаційних витрат (звичайні лампи схильні до перегорання, вигоряння ксенону).

Світлодіодні лампи h10 мають безперечні переваги:

  • компактність;
  • якісна терморегуляція (пасивне або активне охолодження);
  • екологічність;
  • економічність;
  • формування оптимального світлового потоку. Світловідбиваюча частина корпусу, відсутність колби дає насичену інтенсивність світла без пересвітлювання, тіней. Промінь здатний пробити будь-яку негоду: стіну туману, дощу, снігопаду.

Де використовують

Інсталюють лампи з цоколем hb3 led в дальнє світло (рідко в ближній), іноді в ПТФ. Вони однаково добре виконують свої функції в кожному з цих сценаріїв. Головне, вони відразу виходять в робочий режим (немає очікування розпалювання). Фари головного освітлення і протитуманки в тандемі з такими лампами прослужать довго без пошкоджень, деформацій і втрати властивостей відображення світла.

Джерела світіння Н10 йдуть тільки в протитуманні вогні. Підібравши оптимальну потужність кожен водій може бути впевнений у відмінній видимості траси і частини узбіччя при снігопаді, тумані, дощі. Конструкція ламп направляє світло в потрібну область, а не розсіює в очі зустрічним водіям.

LED Лампа Ціна за лампу от
LED автолампи HB3/H10/9005. Серія G5 424 грн.
LED автолампи HB3/H10/9005. Серія А5 326 грн.
LED автолампи HB3/H10/9005. Серія Х3 849 грн.
LED автолампи HB3/H10/9005. Серія Р1 588 грн.

В Україні купити ЛЕД лампи hb3 / Н10 / 9005 пропонує наш інтернет-магазин LavrLed. Товари відомих виробників сертифікованої якості будуть доставлені в обумовлені терміни в потрібній кількості в Вінницю, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів. Комплектні поставки (лампи + блоки управління + проводка підключення).

► Де використовують автолампи цоколя hb3?

led лампа hb3 справляється у ролі протитуманних вогнів, іноді в головній оптиці (дальнє світло).

► Де використовують лампи цоколя Н10?

Джерела світіння Н10 йдуть тільки в протитуманні вогні.

► Де купити лампи hb3/ Н10/ 9005?

В Україні купити ЛЕД лампи hb3/Н10/9005 пропонує наш інтернет-магазин LavrLed
Вгору