Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

09:00-17:00 - ПН-ПТ

online - цілодобово

Слава Україні! Героям Слава!

0
Мій кошик
Укр

Автомобільні Лед (LED) лампи головного світла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як вдало купити лампи головного світла

автомобільні лід лампи головного світлаВсього кілька років тому світлодіодні технології були проявом тюнінгу, а сьогодні їх застосовують багато виробників в якості штатної комплектації фар. Їх енергоефективність, довговічність і відсутність додаткових експлуатаційних витрат підкуповує. Автомобільні ЛЕД лампи головного світла можна використовувати для заміни галогенних і ксенонових, варто тільки розібратися в особливостях конструкції і модифікаціях.

Вибір ламп передбачає оцінку об'єктивних і суб'єктивних факторів. У кожному авто унікальна конструкція фар, тому важливо врахувати безліч аспектів.

Ключові фактори вибору

Чим між собою відрізняються LED фари головного світла?

  1. Тип цоколя для інсталяції ламп. Вказано, як правило, в супровідній документації до авто. У головну оптику йдуть LED лампи з цоколями H1, H3, H4, H7, H8, H9, H11, H16, 5202, 880, 881, H27, 9005, HB3, H10, 9006, HB4, 9012, H13, 9004, 9007.
  2. Модифікація самої фари - лінза + прожектор або рефлектор (S і R в маркуванні). За зовнішнім виглядом вони теж істотно відрізняються, що спрощує визначення типу. У рефлекторних інстальовані галогенки з ниткою розжарювання. При бажанні замінити їх прогресивними лампами, потрібно вибирати світлодіодні рішення, які зможуть освітити добре праве узбіччя і ділянку дороги попереду, але не засліпити зустрічних водіїв. Правильний світлотіньовий кордон забезпечать LED-лампи з вбудованими в ряд світлодіодами (як нитка розжарювання). У лінзованій оптиці контур світлотіні формується лінзою, тому особливих вимог до лампи немає.
  3. Розмір. Світлодіодні лампи головного світла для автомобіля відрізняються габаритами і конструкцією. У деяких йдуть в комплекті радіатори охолодження, в деяких - вентилятори або пасивна + активна система терморегуляції.

Непрямий, але важливий фактор вибору - наявність в бортовій мережі системи контролю працездатності ламп. Світлодіодні лампи набагато менше споживають енергії, ніж штатні галогенки. Бортовий комп'ютер чекає це навантаження, а її немає. Автоматика припиняє подачу струму і LED-лампи просто не працюють. Тут потрібні «обманки» CANBUS.

Додаткові аспекти вибору

Кожен користувач підбирає світлодіодні фари головного світла під свої побажання. Інтенсивність світіння, колір, виробник, вартість - все це суб'єктивні чинники пошуку оптимального рішення. Довіряйте перевіреним брендам, які використовують новаторські досягнення світлодіодної індустрії, готові запропонувати значний термін гарантії на свою продукцію

LED-лампи головного світла можуть генерувати потік різного відтінку. Комфортна колірна температура - параметр індивідуальний. Є моделі денного білого світла (4000), холодного спектра (6000К) або універсальні 3-х кольорові на 3000/6500 / 8000К (серія Х3 з чіпом ZES 2 Philips).

Як розкрити весь потенціал світлодіодної лампи? Передбачити її якісне охолодження. У нашому інтернет-магазині є вибір LED ламп з активною (вентилятор), пасивною (радіатор), змішаною (вентилятор + радіатор) системами охолодження.

Пропозиція LavrLed

У нашому інтернет магазині купити лампи головного світла ви можете за доступною ціною після детальної консультації фахівців. LED лампи потужністю 25-50Вт з оптимальною температурою світіння і інтенсивністю світлового потоку. В каталозі варіативний вибір цоколів для дальнього, ближнього, протитуманного світла і здвоєних систем БіLED.

ЛЕД лампа Ціна за лампу
H4 Серія X3 ( з радіатором) 947 грн.
Обманки Н1 (LED CANBUS) 218 грн.
H1 Серія G5 ( з вентилятором) 424 грн.
H3 Серія G5 ( з вентилятором) 424 грн.

Ми подбаємо, щоб автосвітло вашої машини було надійним, безпечним і відповідало вашим очікуванням. Комплект продукції містить все необхідне для простої інсталяції (2 лампи, проводку підключення). Доставка замовлень в Вінницю, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів.

► Які переваги ЛЕД лампи головного світла?

Енергоефективність, довговічність і відсутність додаткових експлуатаційних витрат.

► Чим між собою відрізняються LED фары головного світла?

Тип цоколя для інсталяції ламп, модифікація самої фари і размірами.

► Де купити LED лампи головного світа

Купити лампи головного світла можна в інтернет магазині LavrLed.

Вгору