Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

09:00-17:00 - ПН-ПТ

online - цілодобово

Слава Україні! Героям Слава!

0
Мій кошик
Укр

Цоколь Н3

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Навіщо потрібна лампа H3 LED

h3 ledРозвиток світлодіодних технологій активно торкнувся автооптики. Сьогодні багато виробників комплектують свої авто штатними світлодіодами, відмовившись від ксенону і галогенок. При цьому вони мають стандартний цоколь. Джерела світіння H3 LED призначені для інсталяції в протитуманні вогні, хоча можлива установка в фари ближнього або дальнього світла.

Взаємозамінність, як перевага

Маркування ЛЕД лампи H3 запозичено з позначень галогенних джерел світла. Аналогічний цоколь, ідентичні показники. Навіть розташування світних напівпровідників адаптовано до особливостей розміщення нитки розжарювання. Світлодіоди збудовані в порядку тієї ж довжини, що і нитка розжарювання галогенних модифікацій.

Коли підшукуєте світлодіодні лампи H3 в протитуманні фари, дивіться на сумарну потужність обладнання. Бортова мережа транспортного засобу не повинна піддаватися перевантаженню. ЛЕД-технологи обіцяють відсутність нагріву елементів оптики, але це за умови правильної терморегуляції ламп. Тільки з якісним відведенням тепла відбивачі, пластик фар залишатимуться первинної прозорості без помутнінь і потемніння.

Світлодіоди давно перейшли з розряду декоративного підсвічування салону, номеру в функціональні модулі головної оптики і допоміжних вогнів. Вони досить успішно замінюють звичні всім галогенки і ксенон, демонструючи масу переваг.

Чим хороша лампа H3 LED

  1. Низький рівень споживання енергії.
  2. Варіативність спектра світіння (5500-6000К). Біле світло здатне пробивати товщу туману, ідентифікувати авто на дорозі.
  3. Інертність до механічних впливів. Твердотільне джерело світіння не містить тендітної колби, сприйнятливою до стрибків напруги нитки розжарювання, газу всередині.
  4. Мінімальний нагрів. Кожна лампа H3 LED обладнана пасивною або активною системою відводу тепла. Радіатор або вентилятор забезпечують якісну терморегуляцію.
  5. Адаптація до будь-якого форм-фактору фар. Головна оптика або протитуманні фари, головне, щоб цоколь відповідав посадковому місцю.
  6. Тривала працездатність. Джерела світлодіодного освітлення не перегорають різко. Про їх недієздатність говорить зниження інтенсивності світла.

Купівля в Україні

Хочете миттєвого включення оптики без очікувань на розпал, переконатися в її надійності, економічності без додаткових експлуатаційних витрат? Інсталюйте LED лампи H3 в противотуманки. Складнощів з монтажем не виникне, ніяких адаптацій і підгонки, якщо штатні галогенки теж мали цей формат цоколя.

Довіряйте тільки перевіреним торговим маркам. Фірмові лампи чітко сідають в посадочне місце, ніяких люфтів, невідповідностей і неточностей. Розробники подбали, щоб установка і використання були для вас зрозумілими і простими.

Набрид жовтий, ледве помітне світло в умовах поганої видимості? Визначте своє авто білим яскравим світінням  в будь-яку погоду. В Україні купити ЛЕД лампочки H3 в протитуманки недорого пропонує наш інтернет-магазин LavrLed. Вироби потужністю 25 і 36 Вт для бортової мережі з напругою 9-32В. Яскравість світіння ви можете вибрати з діапазону 4000-8000 Лм.

Ми поставляємо комплектну оптику для головних і протитуманних фар: 2 лампи і проводка підключення. На нашому сайті детальна специфікація кожного комплекту (опис, фото, технічні параметри). Допомагаємо в питаннях пошуку взаємозамінних ламп для конкретного авто. Доставка замовлень в Вінницю, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів.

► Для чого призначені ЛІД лампи H3?

H3 LED призначені для інсталяції в протитуманні вогні, хоча можлива установка в фари ближнього / дальнього світла.

► Які переваги лампи H3 LED для автомобіля?

Низький рівень споживання енергії, варіативність спектра світіння (5500-6000К), адаптація до будь-якого форм-фактору фар.

► Де купити автомобільні LED лампи H3?

В Україні купити ЛЕД лампочки H3 можна купити в інтернет-магазині LavrLed.

Вгору