Інтернет магазин світлодіодного освітлення LavrLed орієнтований в першу чергу на інтереси Клієнта, тому ми забезпечуємо гарантійний обмін товарів, що реалізуються на території України. Повернення і обмін товарів, придбаних в інтернет магазині LavrLed здійснюється згідно зі статею 9 Закону України «Про захист прав споживачів»*.

Інтернет магазин світлодіодного освітлення LavrLed проводить ретельний контроль якості своєї продукції. Імовірність покупки виробів, що містять дефект - мінімальна.

Товар неналежної якості - повернення і обмін:

Покупець має право повернути товар неналежної якості або обміняти на справний товар протягом усього гарантійного терміну, встановленого для даного товару. Фактом придбання товару є видаткова накладна. Товар вважається товаром неналежної якості за умови прояву в ньому недоліку, що унеможливлює використання товару за призначенням, у випадках, коли такий недолік виявився з вини Виробника або Продавця.

Для здійснення повернення або обміну, виконайте наступні дії:

1. Будь ласка, повідомте про плановане повернення / обмін менеджеру інтернет магазину LavrLed по одному з номерів:

+38 (068) 412-22-66

+38 (050) 412-22-66 

+38 (063) 504-22-66

2. Надішліть посилку з товаром за реквізитами, які Вам повідомить менеджер. Для здійснення обміну повідомте менеджеру Ваші реквізити для отримання заміни товару неналежної якості.

Повернення грошових коштів здійснюється Продавцем банківським переказом на картковий рахунок фізичної особи або будь-яким іншим способом, зручним для Покупця протягом 7 календарних днів після отримання Продавцем товару, що повертається.

Витрати, пов'язані з поверненням (доставкою) несправного товару або обміном такого товару і комісія банку за повернення коштів Покупцеві покладаються на Продавця.

Обмеження гарантії:

Несправний товар / товар неналежної якості не підлягає заміні в наступних випадках:

  1. Після закінчення терміну гарантії;
  2. При наявності механічних пошкоджень / деформацій, в тому числі, температурної деформації;
  3. При наявності ознак розбирання товару;
  4. При наявності ознак окислення на металевій частині цоколя товару;
  5. При використанні товару в умовах, що не відповідають правилам експлуатації, описаних в інструкції до товару.

Справний товар - повернення і обмін:

Покупець має право повернути або обміняти справний товар належної якості протягом 14 календарних днів з дня здійснення покупки при дотриманні наступних умов:

  1. Збереження працездатності товару;
  2. Відсутність механічних пошкоджень / деформацій товару, в тому числі, слідів температурної деформації;
  3. Збереження товарного вигляду упаковки товару.

* Фактом придбання товару є видаткова накладна.

Для здійснення повернення / обміну, виконайте наступні дії:

1. Будь ласка, повідомте про плановане повернення / обміні менеджеру інтернет магазину LavrLed по одному з номерів:

+38 (068) 412-22-66

+38 (050) 412-22-66 

+38 (063) 504-22-66

2. Надішліть посилку з товаром за реквізитами, які Вам повідомить менеджер. Для здійснення обміну повідомте менеджеру Ваші реквізити для отримання заміни бажаного товару.

Повернення грошових коштів здійснюється Продавцем банківським переказом на картковий рахунок фізичної особи або будь-якою іншою способом, зручним для Покупця протягом 7 календарних днів після отримання Продавцем товару, що повертається.

Витрати, пов'язані з поверненням (доставкою) справного товару або обміном такого товару і комісія банку за повернення коштів Покупцеві покладаються на Покупця.

При відправці посилки з поверненим товаром за допомогою будь-якого перевізника України, фактичною датою повернення вважається дата отримання товару Продавцем.

Інтернет-магазин LavrLed не несе відповідальності за затримку повернення товару та грошових коштів, викликану з вини служб доставки і банківських установ.

 

* Стаття 9 Закону України про захист прав споживачів. Права споживача при придбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

LavrLed - це освітлений шлях до нових рівнів безпеки в будь-який час доби. Спробуйте майбутнє вже сьогодні!