І все таки, де можна найкращим чином застосувати LED технології?

Ще далеко не всі до кінця уявляють можливості застосування в самих різних областях. LED технології знаходять застосування практично у всіх областях світлотехніки:

1. Автомобільна галузь. На зміну галогенним і ксеноновим автомобільним лампам прийшли більш яскраві, довговічні і надійні - світлодіодні LED лампи для автомобіля. Вперше світлодіоди на автомобілях були використані ще в 1992 році, проте тоді вони замінювали лампи в габаритних вогнях і сигналах повороту, і лише тільки в останні роки світлодіоди стали встановлюватися в фарах головного світла.

LED технології знайшли широке поширення в інтер'єрному підсвічуванні і в дизайні технічних пристроїв, наприклад, тюнінгу автомобілів. Це прекрасний спосіб поліпшити зовнішній вигляд автомобіля.

2. Виготовлення реклами, це: відеоекрани, бігучі рядки, світлові короби, світні об'ємні банери.

3. Архітектурне підсвічування інтер'єрів та фасадів будівель. LED стали незамінні в дизайнерському освітленні завдяки їх чистому кольору.

4. Виготовлення меблів.

5. Світлодіодне підсвічування торгових вітрин і меблів.

6. Підсвічування робочих зон.

7. Ландшафтне підсвічування.

... і безліч найрізноманітніших областей застосування світлодіодів, де тільки дозволяє фантазія і можливості. Вигідно ж їх застосовувати там, де дорого обходиться часте обслуговування, де необхідно жорстко економити електроенергію і де високі вимоги з електробезпеки.