Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

09:00-17:00 - ПН-ПТ

online - цілодобово

Слава Україні! Героям Слава!

0
Мій кошик
Укр

Додаткові світлодіодні стоп сигнали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Світлодіоди в додатковий стоп: характеристики, особливості застосування

Попередити учасників руху про намір сповільнити швидкість або зупинитися допомагають стоп-сигнали. На сучасні авто в штатній комплектації йдуть 2 стандартних і один повторювач стоп-сигналу, для інших транспортних засобів можна купити додатковий світлодіодний стоп сигнал.

Загальна інформація про ЛЕД-пристрої

додатковий світлодіодний стоп сигналСвітлова сигналізація цієї категорії спрямована на попередження про гальмування. Верхній стоп-сигнал розташовується на задньому вікні авто з боку салону, у верхній частині дверей багажного відсіку, на спойлер. У пластмасовому корпусі з розсіювачем червоного кольору захована лампа зі стандартними цоколями BA9S, BAX9S або Т10. Вагомий крок до модернізації цього блоку - використовувати додаткові світлодіодні стоп сигнали, тобто замінити штатну лампу на прогресивну конструкцію з напівпровідниковими кристалами. Що це дає?

 1. Вагомий приріст яскравості. Легко попередити водія, що їде за вами, завчасно, мінімізувавши ризики ДТП. Стопарь по центру швидше сприймається свідомістю, ніж звичні стопи.
 2. Стабільний, потужний пучок світла. Його видно здалеку через туман, дощ і погіршені погодні умови.
 3. Надійність. У джерелі світіння може бути кілька груп світлодіодів. Якщо одна виходить з ладу, інші працюють стабільно.
 4. Практичність. Для заміни не потрібно проводити маніпуляцій з проводкою. Якщо бортовий комп'ютер авто не дає модернізувати систему освітлення, є світлодіоди з обманкою. Ніяких конфліктів в роботі електрообладнання.
 5. Миттєвий вихід в робочий режим. Не потрібно чекати розігріву, ніяких мерехтінь і затухань джерел світіння. Потрібна тільки стабільна подача напруги.
 6. Стійкість до мінливих умов. Додатковий стоп сигнал діодний не схильний до перегріву, в ньому продумана система терморегуляції. Зовнішні впливи і кліматичний вплив не стане причиною пошкодження ламп.

Позитивні відгуки користувачів про світлодіодах як стопарей підтверджують їх доцільність застосування.

Коли використовують світлодіоди

Додатковий стоп сигнал ЛЕД (конструкції які не входять в штатну комплектацію авто) можуть використовувати як протитуманки, вогні заднього ходу і при включенні аварійки. На сучасні авто повторювачі встановлюються серійно на виробництві. Провести їх модернізацію просто - інсталювати світлодіодні лампи. Вони актуальні для:

 • підвищення безпеки руху. Видно здалеку яскраве світіння;
 • привнесення індивідуальності вигляду вашого авто. Круглі додаткові світлодіодні стоп сигнали, в формі стрічки, невеликі трикутники - варіантів виконання безліч;
 • миттєвої реакції на включення (50-70 наносекунд для виходу на повну потужність);
 • реалізації різних сценаріїв світіння - миготіння для залучення більшої уваги, генерації рівного стабільного світла;
 • демонстрації ваших намірів гальмувати при невеликій відстані між машинами (особливо цінно в пробках);
 • підстраховки працездатності основних стопів.
LED Лампа Ціна за лампочку від
Т10-12V-1 діод-СОВ 3 грн.
Т10-12V-3 діоди-СОВ 8 грн.
Т10-12V-6 діодів-5730 11 грн.
BA9S-12V-1 діод-5050 5 грн.

ЛЕД-елементи зручні своєю прогнозованістю. Якщо інтенсивність світла падає, це свідчить про вироблення ресурсу напівпровідників або перегорання декількох з них. Навантаження на інші буде підвищена, тому задуматися про заміну модуля ви можете попередньо. Звичайні лампи такої фори не дають: вони перегорають відразу.

Купівля в LavrLed

У нашому інтернет-магазині ви знайдете лампи на будь-які додаткові діодні стоп сигнали на авто ранніх і сучасних поколінь. Аксесуари для бортової мережі 12 і 24 Вольт, укомплектовані 1-57 діодами потрібного кольору ви можете купити недорого. Доставка замовлень в Вінницю, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів.

► Які переваги світлодіодних стоп сигналів?

 • вагомий приріст яскравості;
 • потужний пучок світла;
 • надійність;
 • практичність.

► Для чого використовують додатковий стоп сигнал?

 • підвищення безпеки руху;
 • привнесення індивідуальності вигляду вашого авто;
 • миттєва реакція на включення;
 • підстрахування працездатності основних стопів.

► Де купити світлодіоди в додатковий стоп?

В інтернет-магазині LavrLed ви знайдете лампи на будь-які додаткові діодні стоп сигнали на авто ранніх і сучасних поколінь.
Вгору